Alle kategorieë

JWZ-BM160 / 230 blaasvormmasjien

Kontak Ons
Beskrywing

图片 6 图片 7 图片 8

Tegniese parameters

modeleenheidBM50BM100BM160BM230
Hoof skroefdeursneemm90100100120
Maks plastiseringsvermoë (PE)kg / h170190240350
Ry motorKw455590132
Opbouende volumeL6.212.81824
Oliepomp motor kragKw30303037
KlemkragKN400600800900
Max space between platenmm450-1200500-1300500-1400800-1800
Plaatgrootte W * Hmm880 * 8801020 * 10001120 * 12001320 * 1600
Maks. Vormgroottemm700 * 850800 * 1200900 * 14501200 * 1800
Verhittingskrag van die kopKw28303036
masjien dimensieL * W * Hm5.6 * 2.4 * 3.85.6 * 2.5 * 47 * 3.5 * 48.2 * 3.5 * 5.5
masjien gewigT13.5162036
Totale kragKw110135172230


ONDERSOEK